Долучитися

Не знаєш як долучитися до #ЩедрогоВівторка? Ми допоможемо! Ти:
  • Організація
  • Благодійник
  • Діти та школа
  • Медіа
  • Бізнес

Організації можуть долучитися новою акцією чи вже існуючою. Що дасть участь у Щедрому Вівторку? Глобальний рух дає можливість популяризувати свої активності серед великої аудиторії, залучити партнерів та збільшити кількість учасників.

Що саме можна зробити? Фандрейзинговий збір, донорську чи волонтерську активність або ж інформаційну кампанію.

Не знаєш, з чого почати? Ми допоможемо!
Дізнайся більше у Стартер-паці від Щедрого Вівторка.

Стартер-пак

Корисні матеріали для натхнення:

Не втомлюємося повторювати: кожен з нас може стати частиною глобального руху #ЩедрйВівторок. Думаємо, у 2022 році вже кожен з нас долучився до благодійності, але добрих справ багато не буває!

Може здатися, що одна людина нічого не змінює у культурі благодійності, але саме кожен з нас робить маленькі кроки до великої мети.

Що саме ти можеш зробити? Існує безліч варіантів! Ти можеш волонтерити,донейтити, поширювати інформацію, віддавати речі на благодійність, допомогти своїм талантом тощо. Можливостей дійсно дуже багато.
Детальну інформацію ми помістили у Стартер-пак.

Стартер-пак

Корисні матеріали для натхнення:

#ЩедрийВівторок не має обмежень за віком. Тож кожен може стати учасником глобального руху. І в рамках Щедрого Вівторка також відбудеться #ЩедрийВівторокДіти — частина глобального руху #ЩедрийВівторок, який покликаний заохочувати молоде покоління робити добрі справи.

Детальні інструкції та багато корисної інформації ти знайдеш у Стартер-паці.

Стартер-пак

Корисні матеріали для натхнення:

Інформаційна підтримка показала свою важливість за останні місяці. Медіа — велика рушійна сила у благодійності, адже так можна привернути увагу якомога більше людей до добрих справ.

Один зі способів долучення до Щедрого Вівторка — поширення інформації. Тож кожна твоя згадка про #ЩедрийВівторок або якусь конкретну ініціативу робить свій внесок в промоутування та рекламу добрих справ.

Які твої конкретні дії? Читай у Стартер-паці.

Стартер-пак

Корисні матеріали для натхнення:

Соціальна відповідальність бізнесу у 2022 — це must have для успішної роботи. А #ЩедрийВівторок — чудова додаткова можливісь  Тож комерційний сектор так само може стати частиною Щедрого Вівторка. Що для цього потрібно? Бажання та трішки зусиль! Ти можеш залучити команду, партнерів або своїх клієнтів.

Наш Стартер-пак розповість тобі більше, як саме бізнес може долучитися до Щедрого Вівторка.

Стартер-пак

Корисні матеріали для натхнення: